KONST / Litografier / Färglitografier 12286032
nr 1228 6032
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 5 st, Signerade, En inramad 4 st i mapp, Motiv från Ven, bladets mått. 32x36. Motivet: 40x30
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:12:34
12/1 01:20:17
100 kr
14/1 19:46:32